Asistentka/administratívna pracovníčka

Hammer Agency Bratislava s.r.o.

Železničiarska 13, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie administratívnej podpory pre Country Managera (príprava podkladov pre účtovníctvo, petty cash, evidencia zmlúv)
- asistentské práce pre tím Accountov a vo Photostudiu
- sledovanie deadlinov

Ak sa uchádzate o túto pozíciu, svoje CV v SJ aj v AJ nám môžete posielať na: [email protected]
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Mac OS - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- reprezentatívne vystupovanie
- aktívny prístup k práci
- flexibilita
- samostatnosť
- analytické myslenie

Creativity is all around us. It manifests itself in all types and kinds of business, everything from the street to the net. Hammer Creative, Hammer Digital, Hammer Social Media and Hammer Leaflet are four expert teams in these areas, all under one roof that is called “ Hammer Agency The Network.” Here creativity isn’t just for creativity’s sake but to drive sales, as well as, marketing communication.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2981340  Megjelentetés dátuma: 20.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodu