Vodič/ skladník

HMC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Starohorská 72, Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Nástupný plat 600,- eur plus odmeny. Po skúšobnej dobe 700,- eur plus odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného flexibilného vodiča, ktorý by nemal problém občas s montážou postele. Uchádzač by mal byť zručný, spoľahlivý a komunikatívny. Ochota a chuť učiť sa nové veci - ak ste zručný, ale ešte ste neskladali nábytok, radi Vás zaučíme.
Rozvoz tovaru po celej SR - uchádzač by mal mať výborné šoférske schopnosti a záľubu v šoférovaní.

- mobilný telefón - aj na súkromné hovory, internet
- odmeny
- zamestnanecké zľavy
- služobné auto - po dohode aj na súkromné účely

Na základe zaslaných životopisov budú na pracovný pohovor pozvaní najvhodnejší uchádzači.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zručnosť, presnosť, spoľahlivosť, nekonfliktnosť, schopnosť pracovať sám, dobré komunikačné schopnosti

HMC Slovakia s.r.o je spoločnosť, ktorá prevádzkuje dva internetové obchody - www.hmcslovakia.sk a www.chyza.sk Zaoberáme sa hlavne predajom a montážou nábytku. V sezónnom období montujeme peletové pece a klimatizácie značky Qlima.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2773556  Megjelentetés dátuma: 6.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupný plat 600,- eur plus odmeny. Po skúšobnej dobe 700,- eur plus odmeny.