Asistentka / asistent

Hillbridges, s. r. o.

Miesto práce
Sedlárska 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna podpora právnikom v kancelárii;
- príprava a formátovanie dokumentov, prepisovanie textov;
- komunikácia s klientmi prostredníctvom telefónu a osobne;
- práca s internými databázami;
- starostlivosť o chod kancelárie;
- príprava podkladov a podpora pre účtovníkov a finančné oddelenie;
- zabezpečenie chodu recepcie (celofiremná korešpondencia, prepájanie telefonických hovorov, starostlivosť o klientov).

- zaujímavá práca v priateľskom a dynamickom kolektíve;
- možnosť rozšírenia úloh a zodpovedností podľa osobných schopností a zručností uchádzača;
- aktívne využívanie cudzieho jazyka;
- osobitné ohodnotenie práce nadčas;

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš štrukturovaný životopis a motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku. Uchádzači spĺňajúci požiadavky budú kontaktovaní a pozvaní na ústny pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

- vynikajúca písomná a ústna komunikácia v anglickom jazyku (znalosť nemeckého alebo francúzskeho jazyka výhodou);
- samostatnosť, pozitívny prístup, zmysel pre poriadok a organizáciu a precízne plnenie zverených úloh;
- vynikajúce organizačné, koordinačné a komunikačné schopnosti;
- tímový hráč.

Hillbridges je dynamický tím mladých profesionálov s medzinárodnými skúsenosťami, pôsobiaci v Bratislave so spoločným cieľom – poskytovať svojim klientom profesionálne právne služby najvyššej kvality a asistovať im pri ich najnáročnejších projektoch na Slovensku a v regióne strednej a východnej Európy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2751095  Megjelentetés dátuma: 5.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou