Managing director CZ/SK, brno

HILL International s.r.o.

Místo práce
Podolí, Brno-venkov, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším partnerem je švýcarská společnost GF Machining Solutions (dříve Agie Charmilles), největší dodavatel obráběcích strojů na světě. Jedná se o prémiového výrobce s dlouholetou tradicí a produkty vysoké švýcarské kvality. Za účelem zajištění pokračování růstu hledáme kandidáty na pozici Managing Director CZ/SK.

HLAVNÍ ZODPOVĚDNOSTI:
Vedení české a slovenské pobočky
Zodpovědnost za hospodářské výsledky
Nastavení strategií a plánů pro obě země
Zajištění úzké spolupráce mezi jednotlivými odděleními
Motivace zaměstnanců ke společnému dosažení cílů
Budování a udržování dobrých vztahů se zákazníky
Reprezentace společnosti, obchodní činnost

PROFIL VHODNÉHO KANDIDÁTA:
Technické vysokoškolské vzdělání (ideálně podpořené ekonomickým vzděláním)
Nejméně 10 let obchodní praxe v oblasti prodeje obráběcích strojů
Manažerské zkušenosti s vedením společnosti, popř. obchodního oddělení
Strategické a obchodní myšlení, orientace na výsledek, tah na branku
Přirozená autorita, schopnost motivovat tým a dělat manažerská rozhodnutí
Pokročilá znalost anglického jazyka podmínkou
Zkušenosti v mezinárodní společnosti velkou výhodou

NABÍZÍME:
Výzvu čelit náročným úkolům
Širokou škálou kompetencí pro seberealizaci
Vedení týmu zapálených profesionálů
Možnost pracovat s vysoce kvalitními produkty
Odpovídající finanční ohodnocení a další firemní výhody

Místo výkonu práce: Brno

Máte zájem být tím, kdo významně posílí postavení společnosti na trhu v České republice a na Slovensku? Kontaktujte nás! Těšíme se na vaše životopisy!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naším partnerem je švýcarská společnost GF Machining Solutions (dříve Agie Charmilles), největší dodavatel obráběcích strojů na světě. Jedná se o prémiového výrobce s dlouholetou tradicí a produkty vysoké švýcarské kvality.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2833185  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016