Account manager

Hi-Reklama, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Máš výborné komunikačné a organizačné schopnosti a poradíš si so všetkým aj vtedy, keď to vyzerá neriešiteľné?
• Si samostatný, ale nie je Ti cudzia ani tímová práca?
• Sú zodpovednosť a odolnosť voči stresu Tvojimi kľúčovými vlastnosťami?

Tak pošli svoje CV a pridaj sa do nášho skvelého obchodného tímu!

• Očakávame od Teba príjemné vystupovanie, vysoké pracovné nasadenie a výborný time manažment.
• Oceníme aktívny, samostatný a zodpovedný prístup k práci.
• Prax na podobnej pozícii bude Tvojou výhodou.

Ponúkame Ti dynamickú a zaujímavú prácu v priateľskom kolektíve, ktorá nepozná stereotyp.

Aké budú Tvoje povinnosti?
• Aktívna komunikácia so zákazníkmi agentúry.
• Komplexné zabezpečenie zákazníckeho servisu od tvorby cenovej ponuky až po odovzdanie zákazky.
• Proaktívny prístup pri riešení požiadaviek zákazníkov.
• Vedenie obchodných stretnutí, priama komunikácia a spolupráca s novými alebo dlhoročnými zákazníkmi.
• Komunikácia s dodávateľmi.
• Komunikácia a kooperácia so všetkými skvelými kolegami v agentúre.

Tvoje CV nám prosím zašli výhradne e-mailom do 19. septembra 2022.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Preferujeme uchádzačov s praxou na obchodnej pozícii. Skúsenosti z oblasti tlače, marketingu sú vítané :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax výhodou, nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- samostatnosť

Renomovaná a stabilná reklamná agentúra, fungujúca už 30 rokov.
Máme skúsenosti, ktoré sa dajú získať iba rokmi tvrdej driny so zanietením pre vec.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 234662  Megjelentetés dátuma: 5.9.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac