Vedúci oddelenia laboratórií (3D, fotometria, production LAB)

Hrežďovská 1629/16, 957 04 Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou/ ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi oddelenie a zabezpečuje meranie, skúšanie polotovarov, výrobkov, meradiel a nástrojov pre potreby útvarov HSKS
- zabezpečuje externú kalibráciu meradiel a výber kalibračnej služby s cieľom zaistenia nadväznosti meradiel na národné/ medzinárodné etalóny,
- zodpovedá za zabezpečenie metrológie,
- školenia obsluhy meradiel na zaobchádzanie s meradlami, význame kalibračných nálepiek a postupu činnosti pri zistení poškodeného, neoznačeného alebo nevyhovujúceho meradla,
- zabezpečuje vykonávanie mechanických rekvalifikačných skúšok, CoP skúšok + pravidelný reporting,
- zabezpečuje dobudovanie a riadenie produkčného laboratória.
- v prípade neprítomnosti manažéra kvality zodpovedá za výkon COP (zhodnosť výrobku)

- práca v príjemnom kolektíve
- stabilita nadnárodnej spoločnosti
- možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
- ďalšie odborné a jazykové vzdelávanie, firemné akcie
- 13. a 14. plat podľa hodpodárskeho výsledku spoločnosti

V prípade, že spĺňate požiadavky a naša ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj profesijný životopis v slovenskom AJ anglickom jazyku na kontakty uvedené nižšie.

K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou.
- odborné znalosti nástrojov kvality, FMEA, MSA, SPC, APQP, QFD a relevantné normy, v ktorých sú uvádzané požiadavky na laboratóriá a skúšobné miesta.
Na posudzovanie konceptov a eliminovanie chýb prípravkov treba vedieť:
- čítať strojárske výkresy a rozumieť interpretácii špecifikácii v nemeckom/ anglickom jazyku,
- princípy polohovania súčiastok v priestore a odoberanie stupňov voľnosti (Referenz Punkt System RPS),
- ovládať základy štatistiky - spôsobilosť meracieho systému (Q-Stat výhodou)
- znalosť princípov merania na 3D, technické myslenie, priestorová predstavivosť.
- komunikačné a organizačné zručnosti, schopnosť a ochota pracovať v tíme.

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarina Vojtkova
Tel.: +421914395297
E-mail: poslať životopis
ID: 1262859  Megjelentetés dátuma: 9.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou