Technik stáčiarní (výrobný pracovník)

Miesto práce
Hurbanovo, okres Komárno, okres Nové Zámky
plný úväzok
Náplň práce

• Samostatne obsluhovať všetky strojné zariadenia danej linky a vykonávať ich prestavby podľa platných štandardov
• Zabezpečovať plynulý chod stáčacej linky podľa denného plánu stáčania
• Zaznamenávať údaje o výkonnostných, kvalitatívnych, materiálových a energetických stratách, analyzovať a riešiť ich.
• Navrhovať zlepšenia procesu
• Vytvárať a aktualizovať štandardy – operačné, kvalitatívne, údržbárske
• Zaznamenávať skoronehody a nebezpečné správanie
• Zúčastňovať sa riešenia problémov súvisiacich s dodržiavaním bezpečnosti
• Vykonávať procesnú kontrolu - kvalitatívne merania a analýzy
• Dodržiavať hygienický režim výroby, sanitačné inštrukcie
• Vykonávať úlohy mechanickej údržby podľa štandardov, špecifické úlohy v rámci údržby (kalibrácia, inšpekcie…), odstraňovať štítky mechanickej údržby, vykonávať drobné opravy
• Aktívne sa zúčastňovať na generálnych alebo väčších opravách, na servisoch
• Zaznamenávať a analyzovať anomálie, defekty a alarmy strojov a zariadení a riešiť ich
• Vykonávať presné záznamy kvalitatívnych a výkonnostných parametrov procesu na určené miesta

Požiadavky na uchádzača

• SŠ vzdelanie - technického smeru
• práca s PC - MS Office (Word, Excel) - užívateľ
• SAP - výhodou
• technické myslenie

Termín nástupu

ASAP

Výhody

ponúkaný plat - dohodou

Výhody:
• práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti so širokým portfóliom produktov
• odborné školenia
• zľavy na firemné produkty
• kafetéria systém benefitov

Informácie o spoločnosti

Heineken Slovensko je už 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami na celom Slovensku. Heineken Slovensko a.s. je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados.
Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Informácie pre uchádzača

Úspešný kandidát bude zamestnancom spoločnosti Heineken Slovensko, a.s.

Svoje životopisy posielajte na Oddelenie ľudských zdrojov kliknutím na kolónku "Odpovedať". Takto sa dostanú do našej internej databázy, kde je zaručené, že sa s nimi bude ďalej pracovať.
V prípade, že nedisponujete mailovou schránkou, využite, prosím, štandardné zaslanie životopisu poštou na našu adresu v Hurbanove.

Heineken Slovensko je spoločnosťou všetkých. Spoločne prispievame k vytváraniu a rozvíjaniu kultúry, ktorá je bezpečná, starostlivá a otvorená pre každého. Sme viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 500 zamestnancami. Aktívne hľadáme príležitosti inšpirovať sa našimi kolegyňami, kolegami a konštruktívne vyjadrujeme svoj názor, pričom podporujeme a počúvame názory iných.
Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Kontakt