Produktový špecialista

GX SOLUTIONS, a. s.

Miesto práce
Galvaniho 12, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Posudzovanie realizovateľnosti požiadaviek klientov.
• Hľadanie riešení vhodných pre klientov.
• Participácia na vytváraní produktov podľa špecifických požiadaviek klientov.
• Kooperácia s IT špecialistami a programátormi pri návrhoch možných riešení.
• Koordinácia zákazníckych a interných zdrojov s cieľom optimalizovať termíny a
náklady zverených projektov.
• Analýza slabých miest, nedokonalostí a porúch na poskytnutých IT riešeniach.
• Testovanie a kontrolovanie softvéru.
• Aktívna komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi.
• Zabezpečovanie implementácie požiadaviek zákazníkov.
• Školenie práce so softvérom

- zaujímavú pracovnú naplň, možnosť sebarealizácie
- rôznorodé projekty, rozvoj zručností
- mladý spolupracujúci tím

Do prvého kola postúpia uchádzači spĺňajúci stanovené požiadavky. Výberové konanie je formou osobného pohovoru.

Ak Vás nebudeme do 10 dní kontaktovať, vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
• Analytické schopnosti a prehlaď v IT
• Organizačné a prezentačné schopnosti
• Schopnosť tímovej spolupráce a efektívnej
komunikácie
• Schopnosť samostatne pracovať
• Zodpovedný prístup
• Vodičský preukaz skupiny B

Sme certifikovaná spoločnosť s aktívnou realizáciou projektov v oblastiach od priemyslu, dopravy, až po smart city riešenia. Výsledkom sú MIS a ERP nástroje pre vyššiu úroveň podnikových procesov. Takisto sa zameriavame na vývoj telematických riešení pre flotily rozličného typu. Technologickými inováciami zlepšujeme riadenie vozových a strojových parkov a monitoring objektov. Navrhujeme komplexné riešenia, ktoré vyhodnotia všetko merateľné.

Ak ste práve začali svoju pracovnú kariéru alebo máte dlhoročné skúsenosti, ponúkame pracovné príležitosti pre motivovaných ľudí, ktorí majú záujem profesne rásť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2480308  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou