Odborný/á asistent/ka riaditeľa spoločnosti

Groupama poisťovňa a. s., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Miesto práce
Miletičova, Ružinov
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora plynulého chodu spoločnosti a administratívna podpora riaditeľa spoločnosti (RS)
- starostlivosť o administratívnu agendu RS a organizovanie jeho programu
- organizovanie školení, firemných podujatí a porád
- logistické zabezpečenie služobných ciest, stretnutí, školení
- uvítanie návštev a ich obsluha
- telefonická a e-mailová komunikácia s externými partnermi
- preklady materiálov z anglického/maďarského jazyka do slovenského a naopak, tlmočenie; zabezpečovanie prekladov a tlmočenia
- príprava podkladov na porady, stretnutia a zápisnice z nich
- vypracovanie prezentácií, reportov a štatistík podľa pokynov RS
- zabezpečovanie vizitiek pre zamestnancov a distribučné kanály
- monitoring a koordinácia vydania interných predpisov
- spoluúčasť na príprave PR článkov, listov a materiálov v maďarskom jazyku
- komunikácia s interným auditom a koordinácia riešenia úloh

pravidelná komunikácia v cudzích jazykoch
práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
flexibilný pracovný čas
viac nájdeš v časti „Starostlivosť o zamestnancov“

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ak Vás ponuka zaujala, pošlite, prosím, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície: Odborná asistentka riaditeľa spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

anglický a maďarský jazyk - plynule slovom aj písmom
skúsenosti na obdobnej pozícii - vítané
skúsenosti v poisťovníctve výhodou
MS Office - pokročilý
vynikajúce komunikačné a organizačné zručnosti
proaktívny prístup a precíznosť
samostatnosť, kreativita, flexibilita

Groupama je silná medzinárodná finančná skupina. Bola založená vo Francúzsku, kde dlhodobo patrí medzi lídrov na trhu. Počas svojej 100 - ročnej histórie si vybudovala zastúpenie v 9 krajinách. Na slovenskom poistnom trhu je skupina Groupama prítomná od 5. marca 2009. V súčasnej dobe pôsobí na Slovensku ako pobočka úspešnej maďarskej poisťovne Groupama Biztosító Zrt., ktorá patrí v Maďarsku do prvej štvorky najsilnejších poisťovní s počtom klientov vyše 1,3 milióna.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2760867  Megjelentetés dátuma: 24.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac