Projektový manažér stavieb

GREEFIN group, a.s.

Miesto práce
Tyršovo nábrežie 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie realizácie stavieb,
- spolupráca s externým partnerom zabezpečujúcim inžiniersku činnosť na projektoch,
- kontrola a dohľad nad dodržiavaním harmonogramu spracovania projektovej dokumentácie,
- zabezpečenie zmluvnej dodávky prác a materiálu,
- kontrola a dohľad nad dodržiavaním harmonogramu stavby,
- komunikácia s dodávateľmi prác a služieb a koordinácia práce jednotlivých dodávateľov,
- kontrola a realizácia vybraných výberových konaní,
- spolupráca s technickým dozorom investora,
- spolupráca pri zabezpečení klientskych zmien,
- spracovanie a podávanie správ hlavnému projektovému manažérovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti ako stavbyvedúci pre inžinierske stavby - výhodou.

- základné skúsenosti so stavebnou výrobou,
- schopnosť čítať stavebné výkresy,
- komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť.

Developerská spoločnosť. Financujeme, staviame a následne predávame vlastné rezidenčné projekty.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2531563  Megjelentetés dátuma: 13.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou