Hľadáme 3D grafika a C++ programátora do nášho tímu - Virtuálna Realita

GRANDPANO s.r.o.

Miesto práce
Hattalova 12/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
09.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Pokecáme... podľa tvojich schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť hrať sa v práci? Unreal Engine ti nie je cudzí? Ovládaš 3ds Max? Ovládaš C++ a podobné jazyky? Ak si si odpovedal aspoň na dve otázky ÁNO určite sa nám ozvi.

Náplň práce predstavuje prevažne tvorba architektonických interaktívnych vizualizácií, tvorbu low-poly modelov a tvorbu eventových aplikácií v prostredí Unreal Engine 4 a 3ds Max. Výhodou je čítanie v architektonických CAD programoch.

Flexibilný pracovný čas, priestor v našich kanceláriách, super tím ľudí pod jednou strechou a vela virtuálnej reality.

Ideálny uchádzač má chuť pracovať a rozvíjať svoje schopnosti, lojalitu, dôraz na detail a schopnosť dodržať dohodnuté termíny. Výhodou je bydlisko v Bratislave alebo okolí.

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu a portfólia vlastných prác na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počítačové znalosti – používateľ.
Autodesk 3ds Max – pokročilý.
Epic Unreal Engine 4 – začiatkočník/ pokročilý.
Epic Unreal Engine 4 Blueprint - základy.
Adobe Photoshop – základy.
C++ - pokročilý.

Sme digitálna agentúra, ktorá sa zaoberá zákazkovou výrobou VR-AR-MR aplikácií pre rôzne segmenty ako napr.: Real Estate, HR, eventy. Pracujeme v prostredí Unreal Engine 4 a 3ds Max. Pracujeme so zariadeniami pre virtuálnu realitu ako HTC Vive a Oculus a mnoho iných. Našimi klientmi sú napr. McDonald, KFC, Kaufland, SKANSKA, PENTA, JTRE.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2806715  Megjelentetés dátuma: 10.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Pokecáme... podľa tvojich schopností