Údržbár pre luxusný 5* hotel

GRAND HOTEL RIVER PARK

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného technického pracovníka na servis a údržbu zariadení luxusného 5* hotela.

•POTREBNÁ platná skúška z vyhlášky 508, §21, §22, resp.23 - elektro !!

Na tejto pozícii budete zodpovedný vedúcemu manažérovi technického oddelenia, ktorý vám bude zadeľovať úlohy:

• Riešenie požiadaviek jednotlivých oddelení na technickú údržbu, práce podľa daných priorít,samostatné myslenie a odstraňovanie rôznych typov závad
• Kompletné technické zabezpečenie a údržbu všetkých izieb hotela, verejných priestranstiev v hoteli, údržba a oprava všetkých typov inštalácií, vzduchotechniky, vodoinštalácií, elektriky
• Monitoring systémov bezpečnosti a ochrany hotela, protipožiarnej ochrany, sprinkler systémov, a bezpečnostných hlásičov

- Atraktívne multinárodné pracovné prostredie
- Získanie skúsenosti s prácou v luxusnom 5* hoteli
- Možnosť kariérneho rozvoja
- Zaujímavý firemný tréningový program
- Stravovanie a uniforma zdarma

Informácie o výberovom konaní

ČÍTAJTE POZORNE PROSÍM.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štrukturovaný životopis s fotografiou na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritéria budu pozvaní na osobný pohovor.

Ďakujem za rešpektovanie tejto skutočnosti, ktorá verím je štandardom nielen v našej spoločnosti.
S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Best Hotel Properties so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektotechnické a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

2

•Tímový hráč
• Zmysel pre poriadok a precíznosť
•platná skúška z vyhlášky 508, §21, §22, resp.23 - elektro !!
• Anglický jazyk - výhodou
• Schopnosť čítať technickú dokumentáciu budov a technických zariadení.
• Schopnosť primeranej komunikácie so zákazníkmi, hosťami a personálom hotela.
• Znalosť práce s PC

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel v Bratislave, ktorý bol navrhnutý oceneným holandským architektom Erickom van Egeraatom je bývalý Kempinski Hotel River Park, ktorý prešiel rebrandingom v roku 2015 a značka the Luxury Collection je jednou z viac ako 30 značiek/brandov spoločnosti Marriott International .

Hotel leží v srdci mestského projektu s rezidenciami, kanceláriami a obchodmi atraktívnymi pre kozmopolitný štýl života moderného Slovenska. Nachádza sa priamo na brehu Dunaja, iba 10 minút chôdze od centra starého mesta. Ponúka 231 izieb a apartmánov, dve reštaurácie a bar v lobby, vnútorný bazén, ako aj fitnescentrum a Spa, dve veľké konferenčné/ tanečné sály a päť menších konferenčných miestností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 641448  Megjelentetés dátuma: 3.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 brutto