Waiter/čašník/čka pre Riverbank Restaurant, 5* Grand Hotel River Park

GRAND HOTEL RIVER PARK

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 6, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900-950 podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa členom tímu Riverbank Restaurant, ktorá je pod záštitou šéfkuchára Jaroslava Žideka!

• Obsluha potravín a nápojov
• priateľský a profesionálny prístup
• poskytuje vynikajúce služby a zachováva všetky štandardy spoločnosti, ktoré poskytujú úspešnú a efektívnu prevádzku.
• plniť úlohy dané Restaurant Managerom.

- Atraktívne multinárodné pracovné prostredie
- Získanie skúsenosti s prácou v luxusnom 5* hoteli
- Možnosť pracovať pre sieť v rámci celého sveta
- Možnosť kariérneho rozvoja
- Zaujímavý tréningový program
- Stravovanie a uniformy zdarma
- Zamestnanecké ceny v hoteloch po celom svete

BEZ DOBREJ HOVOROVEJ ANGLIČTINY NIE JE MOŽNÉ SA U NÁS ZAMESTNAŤ.

Svoje štrukturované CV s fotografiou v anglickom jazyku zasielajte prosím emailom na uvedenú adresu. V predmete emailu použite názov tejto ponuky.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za prejavený záujem, ale len najvhodnejších kandidátov spĺňajúcich naše očakávania budeme pozývať na osobný pohovor.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov pripojte prosím aj nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Eurovea s.r.o so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 12 mesiacov. Súhlas je možné kedykoľvek odvola

Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou v HOTELOCH ALEBO REŠTAURÁCIACH výhodou
- anglický jazyk na slušnej komunikatívnej úrovni - 85% hosti cudzinci
- ochota učiť sa a pracovať
- silná orientácia na zákazníka
- prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie
- zmysel pre poriadok a precíznosť
- čistý výpis z registra trestov
- bezchybný zdravotný stav

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel v Bratislave, ktorý bol navrhnutý oceneným holandským architektom Erickom van Egeraatom je bývalý Kempinski Hotel River Park, ktorý prešiel rebrandingom v roku 2015 a značka the Luxury Collection je jednou z viac ako 30 značiek/brandov spoločnosti Marriott International .

Hotel leží v srdci mestského projektu s rezidenciami, kanceláriami a obchodmi atraktívnymi pre kozmopolitný štýl života moderného Slovenska. Nachádza sa priamo na brehu Dunaja, iba 10 minút chôdze od centra starého mesta. Ponúka 231 izieb a apartmánov, dve reštaurácie a bar v lobby, vnútorný bazén, ako aj fitnescentrum a Spa, dve veľké konferenčné/ tanečné sály a päť menších konferenčných miestností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 640064  Megjelentetés dátuma: 19.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900-950 podľa skúseností