Prevádzkový manažér Pieris

Grand Hotel Permon, s.r.o.

Miesto práce
Pribylina 1486, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, na základe pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonáva a zodpovedá za úlohy podľa všeobecných povinností, zodpovednosti a práva vedúcich zamestnancov
organizuje činnosť vedúcich stredísk, dbá aby vykonávali všetky úlohy včas a presne
zabezpečuje dodržiavanie všetkých platných predpisov pre prácu zamestnancov verejného stravovania
zodpovedá za plnenie všetkých platných podnikových noriem a predpisov v oblasti svojej pôsobnosti
zabezpečuje správny chod reštauračného programu
vykonáva denné , mesačné a ročné uzávierky v reštauračnom programe

ubytovanie v hoteli

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

znalosť predpisov, noriem v oblasti stravovania ( HACCP, Potravinový kódex )
dobré organizačné, manažérske a komunikačné schopnosti
schopnosť účelne organizovať a koordinovať prácu ( vrátane vlastnej aktivity )
časová flexibilita
odolnosť voči stresu
požadovaná prax minimálne 3 roky na pozícií vedúceho prevádzky alebo na podobnej riadiacej pozícií

Hotelový komplex.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1819312  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou, na základe pracovných skúseností