Kuchár pre kuchyňu Lobby Baru / Chef de Partie for Lobby Kitchen pre Grand Hotel Kempinski vo Vysokých Tatrách

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Miesto práce
Grand Hotel Kempinski - Štrbské Pleso, okres Poprad
Termín nástupu
Ihneď
1 350 EUR/mesiacKu základnej mzde budú ešte pripočítané príplatky za prácu v noci, cez víkendy, sviatky, príspevok na cestovanie, respektíve poskytnuté ubytovanie pre záujemcov mimo regiónu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete zodpovední za prípravu jedál pre potreby Lobby Baru a izbového servisu. Jedná sa o prípravu jednoduchších jedál ako sú šaláty, sendviče, cestoviny a snacky. Kandidát bude zodpovedný za kvalitu servírovaného jedla, organizáciu kuchyne a mise en place.

Počas práce budete mať priestor učiť sa nové technologické postupy, prídete do kontaktu s kvalitnými surovinami a kuchynským vybavením najvyššej úrovne. Pozícia je vhodná pre kuchára so skúsenosťami s prípravou jednoduchších reštauračných a barových jedál.

Práca v Lobby kuchyni je na dlhý a krátky pracovný týždeň.

- Atraktívne pracovné prostredie
- Získanie skúsenosti s prácou v 5* hoteli
- Možnosť pracovať pre sieť Kempinski Hotels v rámci celého sveta
- Možnosť kariérneho rozvoja
- Zaujímavý tréningový program
- Stravovanie
- Príspevok na cestovné
- Teambuildingové aktivity v rámci celého tímu kuchyne
- Práca v mladom kolektíve
- Možnosť zamestnaneckého ubytovania pre kandidátov mimo regiónu

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štruktúrovaný životopis V SLOVENSKOM / ANGLICKOM JAZYKU na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelové služby, Spoločné stravovanie, Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- znalosť anglického jazyka výhodou
- flexibilita v rámci pracoviska
- silná orientácia na zákazníka
- prívetivé a ochotné správanie
- zmysel pre poriadok a čistotu
- zmysel pre hospodárenie so surovinami
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť vznikla v Nemecku v roku 1897 a je najstaršou európskou luxusnou hotelovou skupinou. Portfólio spoločnosti Kempinski tvoria hotely, ktoré sú charakteristické či už svojou historickou unikátnosťou, romantickými miestami alebo dominantnou polohou v mestách zvučného mena. Hotely sa nachádzajú v Európe, Afrike, na Blízkom východe a v Ázii. Bohatá tradícia každého hotela vyznáva kultúru a zvyky danej destinácie a zabezpečuje prvotriedny servis, pre ktorý je spoločnosť preslávená. Kempinski je vždy prvou možnosťou pre náročného klienta, ktorý uprednostňuje luxus.

GRAND HOTEL KEMPINSKI HIGH TATRAS
Developerský projekt významného realitného developera na Slovensku otvoril dvere pre svojich prvých hostí v máji 2009. Unikátna stavba liečebného domu Hviezdoslav prešla prvýkrát po sto rokoch od otvorenia rozsiahlou rekonštrukciou. Grand Hotel Kempinski High Tatras bol otvorený ako prvý 5-hviezdičkový hotel medzinárodnej siete na Slovensku.
Tento exkluzívny hotel sa nachádza na brehu jazera, v malebnom prostredí Štrbského Plesa, v nadmorskej výške 1351 metrov. K dispozícii je 98 luxusne zariadených izieb vrátane apartmánov. V hoteli sa nachádza exkluzívna Grand Restaurant a Lobby Bar, ako aj konferenčné priestory s kapacitou do 120 osôb. Hotel taktiež disponuje rozsiahlym ZION SPA LUXURY s bazénom, saunovým svetom, vírivou vaňou, moderným fitnes centrom ako aj s možnosťou ošetrenia tváre a tela.
Komplex sa nachádza v Národnom parku Vysoké Tatry s najvyšším stupňom ochrany. Je to tiež budova, ktorá je na zozname ako stupeň II, čo z nej robí národnú pamiatku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2597272  Megjelentetés dátuma: 20.7.2023  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac