Už ťa nebaví byť len c#/.net developerom ale chcel by si niečo viac?

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 2500 EUR/mesiac

Si komunikatívny, miluješ matematiku a štatistiku a máš predchádzajúce skúsenosti s developmentom? Ak áno máme pre teba pracovnú príležitosť!Náš dlhoročný klient hľadá posilu na pozíciu Senior C#/.NET konzultant/ SW Engineer.

Náplňou tvojej práce bude:

- budeš implementovať matematické a štatistické výpočty do kódu
- vývoj nových funkcií, návrh a údržba aplikácií
- spolupráca na vývoji a úprave frontendu aj backendu
- problem-solving, ladenie a písanie unit testov
- komunikácia s klientmi a objasňovanie požiadavky
- budeš súčasťou medzinárodného tímu kde sa budeš zameriavať predovšetkým na logiku podnikania a čiastočne na UI

Požadujeme

Veľmi radi sa s tebou porozprávame o tejto pozícií ak spĺňaš nasledujúce požiadavky a nepredstavuješ si svoju prácu len ako kódenie za PC.

- máš matematické myslenie
- baví ťa komunikovať
- máš skúsenosti s prácou v .NET/C# alebo inom OOP
- vieš sa prispôsobiť práci v Kanbane
- hovoríš plynule po anglicky (znalosť nemčiny je výhodou)

Benefity

- SCRUM na veľmi vysokej úrovni
- Kurzy jazykov (AJ / NJ)
- work-life balance
- možnosť ROTOVAŤ na projektoch
- 12 platov plus každoročné zvyšovanie platov 5-10% vždy v apríli
- rodinne prostredie terasa (gril), kalčeto, movie nights ....
- rôzne zahranične projekty - priemyselne aplikácie pre rôzne projekty

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie
ID: 3157245  Megjelentetés dátuma: 11.8.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000 - 2500 EUR/mesiac