Máš skúsenosť ako it support a chuť cestovať?

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 3000 EUR/mesiac

Máš plynulú angličtinu, miluješ cestovanie a chceš získať zaujímavú prácu v úspešnej nadnárodnej spoločnosti? Najúspešnejšia Slovenská, developerská spoločnosť, ktorá realizuje prestížne stavebné projekty po celom svete, hľadá do svojho IT tímu dynamického, flexibilného človeka na pozíciu SENIOR IT SUPPORT!

Tvojou náplňou práce bude:
- práca v prostredí Windows a Mac
- onsite support pre Bratislavu a Londýn
- support interných end userov
- riešenie incidentov HW a SW
- správa a inštalácia SW a HW
- zachovať prvotriednu úroveň zákazníckej podpory
- aktívna spolupráca v tíme

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- 2 ročná skúsenosť s IT support
- skúsenosť so správou serverov Windows a Mac
- výhodou je skúsenosť s Adobe Creative Suite, Microsoft System Center Configuration Manager

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie
ID: 3134046  Megjelentetés dátuma: 17.7.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000 - 3000 EUR/mesiac