RÁD "CHAT-uješ" - MÁME TÚ SPRÁVNU POZÍCIU PRE TEBA!!!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
960 - 1230 EUR/mesiac

Máš proklientský prístup a bezpochyby ovládaš anglický jazyk?
Potom hľadáme práve teba!

Medzinárodná stabilná firma pôsobiaca už niekoľko rokov na slovenskom trhu hľadá do svojho nového projektového tímu šikovných kolegov s chuťou pracovať na sebe a začať budovať svoju kariéru v spoločnosti so svetoznámym menom.

Tvoja náplň práce:

- Podpora klientov a business partnerov spoločnosti na základe prideleného portfólia
- Denná komunikácia v anglickom jazyku (pomocou "chat-u", aj telefonicky)
- Zúčastňovanie sa na tvorbe reportov a analýz súvisiacich so získanými údajmi
- Práca v interných systémoch spoločnosti
- Spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti

Požadujeme

Požiadavky spoločnosti na kandidáta:

- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Aktívna znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA (výborný písomný a verbálny prejav)
- OCHOTA A FLEXIBILITA PRACOVAŤ NA SMENY (24/7, ojedinele aj víkendy)!
- Skúsenosť s komunikáciou s klientmi je veľkou výhodou
- Komunikatívne zručnosti a proklientský prístup
- Orientácia na detail a tímový hráč

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/
ID: 2831509  Megjelentetés dátuma: 29.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 960 - 1230 EUR/mesiac