Android developer (tpp aj freelance - dlhodobý projekt)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Do Bratislavy prichádza nová švajčiarska spoločnosť s cieľom vytvoriť svoj developerský tím. Spoločnosť sa zaoberá vývojom aplikácie na mobilnú a webovú platformu a preto hľadá skúseného ANDROID DEVELOPERA!

Náplň práce:

- vývoj mobilnej aplikácie na Android
- zlepšovanie procesov
- vývoj nových funkcionalít
- zodpovednosť za vývoj a funkčnosť aplikácie
- úzka spolupráca s členmi tímu
- prinášanie inovatívnych nápadov

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:

- pracovná skúsenosť na podobnej pozícií
- skúsenosť s vývojom mobilných aplikácií
- vzdelanie v oblasti IT
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
Možnosť TPP alebo živnosť.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie