Recepčná

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 800 EUR/mesiac

Staňte sa aj súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti.

Náplň práce:

- Prvý kontakt s klientami a zamestnancami spoločnosti - uvítanie, oslovenie, občerstvenie
- Telefonický kontakt a prepájanie hovorov, vybavovanie odkazov
- Preberanie a distribúcia pošty
- Starostlivosť o zasadacie miestnosti
- Administratívne práce
- Plnenie úloh v zmysle pokynov priameho nadriadeného

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Skúsenosť na podobnej pozícii
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni
- Komunikačné schopnosti
- Príjemný vzhľad a vystupovanie
- Flexibilita a dobrý time management

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca
ID: 2821795  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 800 EUR/mesiac