Komplexý účtovník/ office manager

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200 EUR/mesiac

Máte minimálne 2-ročnú skúsenosť v komplexnom účtovníctve? Chceli by ste pôsobiť na účtovnej pozícii s úplnou zodpovednosťou nad zabezpečením chodu pobočky spoločnosti? Stabilná holandská spoločnosť hľadá kandidáta do svojho mladého tímu na pozíciu ÚČTOVNÍK A OFFICE MANAGE.

Hlavnou náplňou práce bude:

- Komplexné spracovanie účtovníctva spoločnosti
- Spracovanie a účtovanie všetkých faktúr, interných dokladov, bankových výpisov, platieb
- Spracovanie dokladov za služobné cesty
- Pravidelné závierkové operácie, vypracovanie finančných výkazov
- Mesačný reporting riaditeľovi a materskej spoločnosti
- Vypracovanie daňového priznania
- Spracovanie výkazu DPH
- Komunikácia so štátnymi inštitúciami
- Mesačné spracovanie dochádzky, kooperácia s externou spoločnosťou spracovávajúcou mzdy
- Vypracovanie výkazu cash flow, manažment pohľadávok
- Podpora riaditeľa spoločnosti
- Zabezpečenie plynulého chodu kancelárie, organizácia stretnutí, podpora Oddelenia predaja

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- SŠ/VŠ ekonomického zamerania
- Minimálne 2 roky skúseností v komplexnom účtovníctve
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni (Finančná terminológia podmienkou)
- Zodpovednosť
- Samostatnosť
- Dobré komunikačné zručnosti
- Pokročilá úroveň MS Excel

Benefity

- Stabilná medzinárodná spoločnosť
- Mladý kolektív
- Samostatná a komplexná pozícia
- Ročné odmeny
- Malý kolektív s priateľskou pracovnou atmosférou

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2821794  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 1200 EUR/mesiac