Účtovník majetkovej oblasti

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1400 EUR/mesiac

Úspešná medzinárodná spoločnosť so svetovou pôsobnosťou hľadá do svojho tímu ÚČTOVNÍKA zodpovedného za ekonomickú agendu V MAJETKOVEJ OBLASTI spoločnosti.

Náplň práce zahŕňa najmä:

- Sledovanie stavu majetku spoločnosti v určenom rozsahu a oblasti pôsobenia
- Prvotné zaúčtovanie aktív do majetku spoločnosti
- Výpočet daňových a účtovných odpisov dlhodobého majetku v súlade s platnou legislatívou
- Účtovanie pohybov na kartách majetku
- Zabezpečenie procesu vyraďovania majetku
- Zodpovednosť za dodržiavanie legislatívneho procesu týkajúceho sa účtovania majetku
- Zodpovednosť za správnosť ocenenia majetku spoločnosti
- Činnosti podmienené s vnútropodnikovým presunom majetku
- Zabezpečenie správnej evidencie a administratívnych postupov
- Dodržiavanie všetkých osobitostí účtovania danej oblasti
- Sledovanie relevantných legislatívnych zmien
- Pravidelné uzávierkové a reportingové aktivity

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vzdelanie v oblasti financií, ekonómie alebo účtovníctva
- Minimálne 2-ročná prax v oblasti účtovníctva
- Dobrá znalosť práce s MS Office, SAP, Hyperion
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni
- Schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatnosť v pracovnej oblasti

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 2758207  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 - 1400 EUR/mesiac