Pracuj ako operátor CNC alebo montáže

Miesto práce
Kechnec, Košice
Termín nástupu
dohodou

Pre nášho klienta, ktorým je úspešná a známa STROJÁRSKA spoločnosť pôsobiaca v Kechneci, momentálne obsadzujeme technicky zdatných kandidátov na pozíciu CNC/MONTÁŽNY OPERÁTOR.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Opracovanie kusov prostredníctvom CNC obrábacích centier
- CNC sústruženie, frézovanie, brúsenie
- Obsluha, nastavovanie, korekcia CNC strojov, jednoduchá údržba strojov
- Práca podľa strojárskych technických výkresov
- Vykonávanie merania/kontroly kusov

Požadujeme

POŽADUJEME:

- SŠ vzdelanie - technického zamerania
- Znalosť čítania strojárskych výkresov výhodou
- Skúsenosti s prácou na CNC obrábacom centre ALEBO skúsenosti s klasickým frézovaním/sústružením/brúsením a pod. výhodou
- Základné počítačové zručnosti
- Ochota pracovať na zmeny (12 hodinové zmeny - systém 1x ranná/1x nočná/2x voľno)

Benefity

- 13. plat (50% sa vypláca v júni a 50% v decembri)
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Príplatky nad rámec Zákonníka práce
- Stravné lístky
- Príspevok na cestovné
- Práca v stabilnej spoločnosti

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/