Senior účtovník

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 1500 EUR/mesiac

Ovládate anglický jazyk a máte skúsenosti s čiastkovým alebo komplexným účtovníctvom? Tak reagujte na pozíciu do medzinárodnej spoločnosti SENIOR ÚČTOVNÍK.

Vašou náplňou práce bude:

- spolupráca na procesoch vnútropodnikového účtovania
- rekonciliácia a clearing pridelených účtov
- spracovanie dát v systéme
- spracovanie účtovnej agendy
- príprava podkladov pre finančný reporting a štatistiky
- spracovanie mesačných a štvrťročných účtovných závierok
- účtovanie preddavkov a záloh
- zodpovednosť za rekonciliáciu súvahy
- aktívna účasť na skvalitňovaní existujúcich účtovných procesov

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- min. 2-ročnú prax v oblasti komplexného alebo čiastkového účtovníctva
- aktívnu znalosť anglického jazyka
- užívateľsku znalosť aplikácii MS Office
- znalosť programu SAP výhodou
- pracovnú skúsenosť v medzinárodnej spoločnosti
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti

Benefity

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1275101  Megjelentetés dátuma: 13.6.2012  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 - 1500 EUR/mesiac