Operátor/ka výroby

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2.5 EUR/hodina

Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti v oblasti potravinárskeho priemyslu na pozícii "Operátor/ka výroby"
Vašou náplňou práce bude:
- Pomocné práce vo výrobe, v sklade
- Balenie produktov
- Etiketovanie produktov
- Príprava produktov na expedíciu
- Obsluha jednoduchých strojov a zariadení

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- SŠ vzdelanie
- Platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti PODMIENKOU (Hygienické minimum)
- Platný zdravotný preukaz
- Prax na obdobnej pozícii podmienkou
- Ochota pracovať na dvojzmennú prevádzku
- Ochota pracovať na dohodu o vykonaní práce
- Manuálna zručnosť
- Spoľahlivosť
- Flexibilita
- Dobrý zdratovný stav

Informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.

V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.
ID: 1263890  Megjelentetés dátuma: 25.5.2012  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2.5 EUR/hodina