Barman/ka v historickej Slávii

GLOBAL FINA, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
650 - 900 EUR/mesiac650€ + odmena na základe doterajších skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre kompletne zrekonštruovanú kaviareň a reštauráciu SLÁVIA, ktorá je súčasťou BOUTIQUE HOTELA SLÁVIA v srdci Košíc hľadáme jedinečných kandidátov/tky na pozíciu Barman/ka.
Ak si myslíš, že práve TY by si sa hodil/hodila do nášho profesionálneho tímu, tak nás neváhaj osloviť a ostatné už nechaj na nás!
Tvojou úlohou bude:
- práca barmana, baristu, aktívna obsluha hostí
- príprava kokteilov, káva a ostatných nápojov
- predprípravné práce, práce počas prevádzky a práce po skončení prevádzky
- dodržiavanie hygieny, štandardov a noriem

Práca v spoločnosti prevádzkujúcej viacero gasto prevádzok.
Možný profesionálny rast.
Práca v historickej a širokej verejnosti známej prevádzke.

Uprednostňujeme uchádzačov s praxou na danej pozícii. Taktiež uvítame absolventov hotelovej akadémie. Ďakujeme všetkým kandidátom. Budeme reagovať len na záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelové, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- komunikatívne a príjemné vystupovanie, flexibilita, samostatnosť
- znalosť iného svetového jazyka výhodou

Spoločnosť sa zaoberá dlhé roky činnosťou v oblasti hotelierstva a gastronómie v Košiciach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2185575  Megjelentetés dátuma: 2.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 900 EUR/mesiac650€ + odmena na základe doterajších skúseností