Regionálny obchodný/marketingový zástupca

Global 24, s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok, okres Prievidza, okres Nitra, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce, okres Poprad, okres Prešov, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Fixný plat–výška závislá od výkonu + motivačné provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľanie sa na predaji našich produktov v pridelenom regióne
- vyhľadávanie nových obchodných a zaujímavých príležitostí v pridelenom regióne
- samostatné koordinovanie, vedenie a uzatváranie obchodných prípadov
- starostlivosť o zverenú klientelu
- aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti/vedením spoločnosti/partnerskými spoločnosťami
- pravidelné reportovanie na úrovni vedenia spoločnosti

- práca z domu - home office
- bonusy v závislosti od pracovného výkonu
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej mladej spoločnosti v oblasti objektívnej informovanosti ľudí
- firemné akcie
- systém benefitov
- možnosť osobného a kariérneho rastu
- možnosť odborných školení

Z každého regiónu budeme prijímať 1-2 uchádzačov. Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom a motivačným listom posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu, do predmetu správy alebo tela textu prosím uveďte: región kde by ste chceli pôsobiť.

Týmto dávate súhlas spoločnosti Global 24,s.r.o. na spracovanie, správu a archiváciu Vašich osobných údajov na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účel evidencie a ďaľšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodného zástupcu, v oblasti predaja produktov a služieb, marketingu

Počet rokov praxe

2

- príjemné a kultivované vystupovanie
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- obchodné skúsenosti, fokus na zákazníka a produkt
- vyjednávacie a negociačné zručnosti
- schopnosť zaujať a presvedčiť
- samostatnosť, proaktívny prístup
- spoľahlivosť, rozhodnosť, systematickosť
- dobrý time management
- motivácia učiť sa nové veci
- ochota cestovať

Prinášame informácie, foto, video správy a textové správy z mesta a okolia! Rýchle a trefné informácie z miestnych podujatí, miestnej politiky, športu, kultúry, a krimi. Denne pripravujeme rady z oblasti zdravia, bývania, financií, motorizmu...

Získavame informácie kam sa môžete ísť zabaviť, naobedovať, zašportovať, kultúrne sa vyžiť a čo sa vo vašich mestách bude diať. U nás môžete súťažiť o hodnotné ceny.

Nezabúdame na obyvateľov miest, ktorí sú tvorcami diania v mestách a spolutvorcami portálu www.global24.sk, pridávajú svoje zážitky, fotky, postrehy a reportáže.
Našou prioritou je poskytovanie kvalitných služieb ,objektívneho spravodajstva na úrovni miest, regiónov a celého Slovenska.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1242319  Megjelentetés dátuma: 19.4.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Fixný plat–výška závislá od výkonu + motivačné provízie