Manažérka módneho e-shopu

GIRONE s. r. o.

Miesto práce
Surska 136, Modra, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rada módu? Si kreatívna a máš estetické cítenie? Chceš ostatným poradiť v tom čo im pristane a tak im pomôcť byť jedinečnými v konkrétnom okamihu? Chceš byť pri zrode úspešného konceptu a priamo ho svojou šikovnosťou ovplyvniť? Potom hľadáme práve Teba.

Tobbia je nová luxusná značka zastrešujúca overených výrobcov, ktorá ponúka spoločenské šaty na výnimočné príležitosti v 5 krajinách.

Budete mať na starosti:

- príprava stratégie on-line e-shopu
- tvorba komunikačného konceptu
- priamu komunikáciu s klientkami
- príprava marketingových aktivít
- reklamná a PR činnosť
- príprava eventov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

samostatnosť, proaktivita, organizačné schopnosti, kreativita a inovatívnosť
- skúsenosti s marketingom, on- line predajom, módou výhodou
Miesto výkonu práce: MODRA

Sme medzinárodne pôsobiaca firma (aktuálne v 10 krajinách, s jasnou ambíciou k ďalšiemu rastu) so zameraním na predaj B2C a B2B v segmente cyklistiky. Cyklistickým nadšencom a aktívnym ľuďom dávame istotu najväčšieho výberu oblečenia a doplnkov špičkovej kvality v každej cenovej relácii pre radosť z tohto trendy športu. Prezentujeme sa starostlivým prístupom k našim zákazníkom naprieč celou firmou: od profesionálneho zákazníckeho servisu, inteligentnej web stránky e-shopu až po samotný výber moderných, inovatívnych produktov.
ID: 3030565  Megjelentetés dátuma: 14.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou