Elektrikár - údržbár vo výrobnej spoločnosti

Geba Cables and Wires Slovakia s.r.o.

Miesto práce
č. 1113, SK - 908 73 Veľké Leváre, okres Malacky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba strojov a zariadení:
- definovanie poruchy a jej odstránenie
- definovanie náhradných dielov z katalógu
- čítanie strojárskych výkresov a elektrodokumentácie
- vykonávať pravidelný mesačný servis strojov a zariadení
- aktívny prístup k riešeniu vzniknutých problémov
- aktívny prístup pri príprave a stavbe nových nástrojov a zariadení
- oprava strojov a zariadení
- nastavovanie montážnych stolov

Perspektíva dlhodobého zamestnania
Mzda dohodou
Benefity v rámci cafetéria systému
Kurzy angličtiny na pracovisku

V prípade záujmu pošlite prosím svoj životopis mailom na adresu spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, vyhradzujeme si právo odpovedať len kandidátom, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené technické vzdelanie (SŠ, VŠ ideálne elektrotechnického smeru)
§22 vyhláška MPSVR SR č. 508/2009
Pozícia je vhodná aj pre absolventov
Výhodou je aspoň minimálna prax v oblasti výroby (aj počas štúdia)
Znalosť čítania elektrotechnickej a strojárskej dokumentácie
Zodpovednosť, samostatnosť
Chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť Geba Cables and Wires Slovakia je globálnym výrobcom riešení pre elektroinštaláciu výťahov. Sme jedným z popredných dodávateľov káblov a káblových zväzkov pre výťahy a ďalšie priemyselné aplikácie. V závode vo Veľkých Levároch sa v roku 2020 zahájila výroba pohyblivých plochých káblov na novom výrobnom zariadení, ktoré slúži na ich vývoj a automatickú výrobu. Hľadáme skúsených a ambicióznych ľudí , ktorí chcú byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1712619  Megjelentetés dátuma: 20.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Plat dohodou