Skladník

GERGONNE SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Okoličné, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem materiálu a jeho fyzická kontrola
- práca s VZV
- evidencia materiálu v PC systéme skladového hospodárstva
- riadenie a dokumentovanie tokov základného materiálu a hotových výrobkov
- aktualizovanie stavov skladov v systéme
- inventúra skladov základného materiálu a hotových výrobkov
- príprava odosielaných hotových výrobkov , kontrola podľa
objednávky, meranie, váženie a označenie zásielky

Iné výhody
Práca v zahraničnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rozvoja.
Možnosť spolupodieľať sa na rozvoji spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PC zručnosti, angličtina výhodou nie požiadavkou. Predošlá skúsenosť so skladovým hospodárstvom je výhodou, no nie podmienkou.

GERGONNE SLOVENSKO s.r.o. je dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti GERGONNE INDUSTRIE, pôsobiacej na trhu vyše 50 rokov ako výrobca technických obojstranných lepiacich pások primárne pre automobilový a elektrotechnický priemysel. GERGONNE SLOVENSKO bola založená v roku 2005 a má vyše 200 zákazníkov v 14 krajinách po celom svete.Výrobný program výrobného závodu v Liptovskom Mikuláši pozostáva predovšetkým z matricou vysekávaných komponentov z rôznych druhov materiálov, konvertovania technických obojstranných lepiacich pások.
V júni 2013 bola otvorená novo postavená priemyselná hala, skladová hala a administratívna budova, ktorá dáva kariérnu príležitostí pre schopných kandidátov, ktorí hľadajú sebarealizáciu prostredníctvom profesionálnych výziev.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 751296  Megjelentetés dátuma: 12.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou