Kariéra  /  Príležitosť pre vysokoškolákov so záľubou v autách (Administratívny pracovník)

Príležitosť pre vysokoškolákov so záľubou v autách (Administratívny pracovník)

Miesto práce

Lamačská cesta 3/A, Bratislava

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom/študentkou vysokej školy a chceš využiť svoj čas na získavanie praxe v úspešnej poisťovni?

Tak neváhaj a pošli nám svoje CV.

Tvojou náplňou práce bude:
- vybavovanie pridelených sťažností týkajúcich sa likvidácie poistenia motorových vozidiel
- preverovanie daných sťažností v interných podmienkach
- plnenie ad hoc úloh na úseku likvidácie
- dodržiavanie pravidiel slušnej komunikácie a asertívneho správania

Ak ťa zaujíma poisťovníctvo a motorové vozidlá, neváhaj a získaj u nás relevantnú prax už počas školy.

- možnosť profesijného a odborného rastu
- podpora ďalšieho odborného vzdelávania
- dlhodobá prax v medzinárodnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný nástup 1.11.2016

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

- znalosť konštrukcie motorových vozidiel výhodou
- prax v poisťovníctve vítaná
- samostatnosť
- schopnosť vidieť veci v širších súvislostiach
- ochota na sebe pracovať
- aktívny prístup k práci

Mzdové podmienky (brutto)

3€/hod.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 2494379  Megjelentetés dátuma: 5.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3€/hod.