Skladový manipulant - produkt balík - Senec

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Ďiaľničná cesta 24, Senec
Typ úväzku: plný úväzok
Odbor: Logistika
Mzdové podmienky (brutto): 1000€ v hrubom

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

  • Preberanie zásielky na sklad z vozidla
  • Kontrola nakládky zásielok na rozvoz
  • Prijímanie a vydávanie zásielky počas dňa zo a do skladu zákazníkom
  • Zodpovednosť za správne uloženie zásielok a poriadku v sklade
  • Manipulácia so zásielkami v sklade v zmysle manipulačných značiek s maximálnou obozretnosťou
  • Podpisovanie príslušnej skladovej dokumentácie

Naše požiadavky na kandidátov:

Podmienky
  • prax práce so scanerom v sklade
  • jednozmenná doba od 07.00 hod do 15.30 hod.
  • možnosť rannej výpomoci pri vykládke 05:00 - 07:00 za motivujúce finančné ohodnotenie
  • práca si vyžaduje presnosť a manuálnu zručnosť
  • trestná bezúhonnosť

Nástup

ihneď

Profesné životopisy s telefonickým kontaktom na uchádzača zasielať mailom, faxom alebo poštou

Kontakt

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 2787498  Megjelentetés dátuma: 2.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000€ v hrubom