Skladové práce - dohodár - brigádnik - pobočka Prešov

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Strojnícka 14, Prešovský kraj, okres Prešov
Typ úväzku: na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto): 3,50€/hod./v hrubom

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

  • Preberanie zásielky na sklad z vozidla
  • Kontrola nakládky zásielok na rozvoz
  • Prijímanie a vydávanie zásielky počas dňa zo a do skladu zákazníkom
  • Zodpovednosť za správne uloženie zásielok a poriadku v sklade
  • Manipulácia so zásielkami v sklade v zmysle manipulačných značiek s maximálnou obozretnosťou

Naše požiadavky na kandidátov:

Podmienky
  • preukaz VZV - výhoda
  • prax - práca so scanerom v sklade
  • časová flexibilita - ráno od 05:00 do 08:00 hod., poobede od 15:00 do 19:00 hod.
  • trestná bezúhonnosť

Nástup

05.11.2016

Profesné životopisy s telefonickým kontaktom na uchádzača zasielať mailom, faxom alebo poštou

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Ciprich, MSc.
Tel.: +421455552097
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 2470496  Megjelentetés dátuma: 5.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50€/hod./v hrubom