Skladový manipulant - Strečno

Sme špecialisti v odbore dopravy a logistiky a sme jedným z najväčších hráčov na slovenskom trhu. Vo svojich pobočkách zamestnávame viac než 350 zamestnancov a stále rastieme.

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu skladového manipulanta pre našu pobočku v Strečne.

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Strečno
Typ úväzku: plný úväzok
Odbor: Logistika
Mzdové podmienky (brutto): 750 Eur až 900 Eur brutto

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

  • Nakládka, vykládka a triedenie zásielok pre denné rozvozy kuriérmi a pre spojové vozidlá
  • Práca na vysokozdvižnom vozíku
  • Udržiavanie poriadku v sklade
  • Zodpovednosť za skladovú dokumentáciu

Naše požiadavky na kandidátov:

Podmienky
  • ochota pracovať v delenej pracovnej zmene:
ráno 4:00 - 8:00, poobede 15:00 - 19:00
  • preukaz VZV - podmienkou
  • prax - práca so scanerom v sklade
  • časová flexibilita - práca na zmeny
  • trestná bezúhonnosť

My môžeme ponúknuť:

  • zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej k lídrom na slovenskom trhu,
  • dlhodobý hlavný pracovný pomer u stabilného zamestnávateľa,
  • pravidelnú mesačnú mzdu - do 15. v mesiaci,
  • príspevok na stravné lístky,
  • vážime si zamestnancov, slávime životné a pracovné jubileá
  • možnosť zapojenia do programu Multisport.

Nástup

Ihneď

Profesné životopisy s telefonickým kontaktom na uchádzača zasielať mailom, faxom alebo poštou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Knošková
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 2045366  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 Eur až 900 Eur brutto