Senior finančný kontrolór

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
nástup možný ihneď
2 400 EUR/mesiacOkrem základnej mzdy ponúkame ročný bonus do výšky 7.5%, príspevok na dochádzanie ako aj nadštandardný príspevok na stravu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO HĽADÁME

Chcel by si kariérne rásť a stať sa súčasťou medzinárodnej spoločnosti? Máš niekoľkoročné skúsenosti v oblasti kontrolingom? Si nastavený na neustále zlepšovanie procesov, ako aj kvality poskytovaných služieb? Si analytický typ, orientovaný na detaily? Máš komunikatívnu úroveň anglického jazyka?

Odpovedal si na všetko "áno"? Tak už viac neváhaj a daj nás o sebe vedieť! Hľadáme do nášho tímu skúseného finančného kontrolóra so zodpovedným prístupom k pracovným povinnostiam, veľmi dobrými organizačnými a komunikačnými schopnosťami, ako aj schopnosťou riešiť problémy proaktívne a s chladnou hlavou.

Tvojou úlohou na pozícii finančného kontrolóra bude:

- spolupráca s účtovným oddelením v rámci prípravy mesačnej uzávierky a príprava pravidelných mesačných reportov

- príprava ad-hoc analýz podľa požiadaviek manažmentu

- kontrola nákladov spoločnosti

- optimalizácia, zefektívnenie súboru kontroly riadenia všetkých činností spoločnosti

- príprava ročného rozpočtu a kvartálnych forecastov

- priebežná kontrola rozpočtov – hľadanie rozdielov či rozpočtových anomálií

- príprava podkladov pre externé spoločnosti (audítori, Štatistický úrad)

- práca pre viaceré krajiny v rámci klastra

ČO PONÚKAME?

- individuálny prístup a kompletné zaškolenie, pretože vieme, že prvé týždne v novej práci sú náročné

- príspevok na rekreáciu do výšky 275€ pre všetkých zamestnancov, nakoľko sme si vedomí toho, aká dôležitá je regenerácia a oddych,

- stravné v hodnote 6.50€ plne hradené nami,

- možnosť pracovať z domu 2 dni v týždni - nemusíš chodiť každý deň do kancelárie, pre nás je dôležité, aby všetko fungovalo,

- oslávime spolu s tebou tvoje narodeniny! dostaneš od nás poukážky vo výške 35 - 50€,

- samozrejmosťou je služobný mobil a notebook,

- rozličné kurzy a školenia, pretože na tvojom vzdelávaní a rozvoji nám záleží

- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (3. pilier) - ide o šikovný spôsob sporenia, na ktorý ti radi prispejeme aj my (max. 3% z vymeriavacieho základu)

- možnosť uzatvoriť si životné poistenie - chceme sa totiž uistiť, že je o teba postarané (zadarmo pre zamestnanca – kryté závažné choroby, úrazy, úmrtie)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

POŽIADAVKY NA POZÍCIU

- ukončené min. stredoškolské vzdelanie (ekonomický smer výhodou)

- prax na pozícii kontrolór min. 5 rokov

- výborná znalosť Excelu (makrá nie sú podmienkou)

- znalosť anglického jazyka

- znalosť SAP výhodou

- skúsenosť v logistike výhodou

- analytické myslenie, samostatnosť v plnení pridelených úloh

- organizačné schopnosti, spoľahlivosť, aktívne riešenie problémov, dôslednosť

- iniciatíva, ochota prevziať zodpovednosť, otvorenosť novým veciam a úlohám

- odolnosť voči stresu – schopnosť riešiť situácie bez emócií a s chladnou hlavou,

- vysoká miera flexibility – schopnosť promtne reagovať na neočakávané situácie,

- vysoká miera samostatnosti, schopnosť prinášať nové nápady

GEFCO sa spája so spoločnosťou CEVA Logistics.

GEFCO sa zlúčilo so spoločnosťou CEVA Logistics dňa 8. apríla 2022. Spojením nášho biznisu sme získali silnú pozíciu v strategických oblastiach a vďaka bohatým skúsenostiam úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.
Vyvažujeme naše portfólio a rozširujeme oblasť nášho pôsobenia. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta. Spojili sme sily, spolu sme silnejší ako kedykoľvek predtým!

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis a Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod Stellantis v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu Stellantis, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Stoláriková
E-mail: poslať životopis
ID: 4802643  Megjelentetés dátuma: 23.4.2024  Alapbér (bruttó): 2 400 EUR/mesiac