Referent logistiky

Miesto práce
Senec, okres Senec
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude starostlivosť o logistického zákazníka a riešenie operatívnych a krízových situácií, komunikácia v rámci spoločnosti a so zákazníkom, spravovanie dát v interných systémoch, správa zásielok, proaktívne sledovanie zásielok, spracovanie podkladov na fakturáciu, optimalizácia procesov u zvereného zákazníka, kontrola objednávok, vyžiadanie chýbajúcich dokladov od zákazníka.

  • zaujímavú prácu s pestrým portfóliom úloh pre komunikatívnu a proaktívnu osobnosť
  • dynamické pracovné prostredie
  • primerané platové ohodnotenie
  • ročný bonus
  • iné bonusy (pri uzatvorení manželstva, narodení dieťaťa, odporučení kandidáta alebo zákazníka)
  • vzdelávanie (odborné semináre, workshopy, príp. jazykové kurzy)
  • nepeňažné bonusy (firemné raňajky, vianočný večierok, firemný futbalový turnaj)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské vzdelanie I. stupňa
  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
  • cudzí jazyk (maďarský podmienkou, nemecký alebo anglický výhodou)
  • počítačové znalosti (Outlook, Excel, Word)
  • pozícia je vhodná aj pre človeka, ktorý má chuť veľa sa naučiť a spoznať prostredie logistiky

Gebrüder Weiss je najstaršou rakúskou prepravnou spoločnosťou s viac ako 500 ročnou tradíciou. Spoločnosť sa neustále rozvíja, rozširuje produktové portfólio, spolupracuje so zákazníkmi zvučných mien. Vďaka tomu vytvárame aj pracovné príležitosti s rôznymi stupňami kvalifikácie a rôznorodým zameraním. Gebrüder Weiss je rodinná firma s príjemnou atmosférou, možnosťami vzdelávania a rastu doma aj v zahraničí. Na Slovensku pôsobíme od roku 1993, máme približne 150 zamestnancov, ktorí pracujú buď v našej slovenskej centrále v Senci alebo v pobočkách v Bytči, Zvolene a Prešove.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavla Mackovčáková
Tel.: +421 918 606 118
E-mail: poslať životopis
ID: 2732249  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016