Marketingový manažér -Senior

GAS product & services a.s.

Miesto práce
Tuhovská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava marketingovej, komunikačnej a kreatívnej stratégie spoločnosti.
Na základe cieľov spoločnosti a dát z trhu manager pripravuje komplexnú marketingovú, komunikačnú a kreatívnu stratégiu spoločnosti. Navrhuje stratégiu rozvoja značky a produktovej komunikácie.
Zodpovedá za rozvoj vernostného programu, on-line
Hľadá a rozvíja nové možnosti predaja služieb na čerpacích staniciach
Zodpovedá za marketingové príspevky tretích strán
Príprava plánu realizácie marketingových aktivít spoločnosti.
Plán realizácie marketingových aktivít obsahuje detailný popis jednotlivých aktivít, ich plán prípravy a realizácie a rozpočet
Kalkulácia marketingových propozícií v spolupráci s fin. oddelením
Spolupráca s oddelením nákupu v príprave produktových kampaní
Riadenie realizácie jednotlivých marketingových aktivít spoločnosti. Na základe schváleného plánu, manager riadi prípravu a realizáciu jednotlivých aktivít.
Zodpovednosť za komplexnú produkciu a komunikáciu voči tretím stranám, partnerom
Zabezpečuje funkčnosti online profilu spoločnosti (FB, WEB, E-shop).
Pripravuje komunikačné postupy pre zamestnancov pri komunikácii so zákazníkom a call centra.
Zodpovedá za riadenie merania Mystery shoppingu na predajnej sieti
Zodpovedá za zber a analýzu dát z trhu, analýzu obchodných výsledkov čerpacích staníc a navrhuje kroky
Analýzuje výsledky Marketingových kampani
Kontrola realizácie marketingových aktivít spoločnosti. Kontrola plnenia KPI. Kontrola kvality výstupov reklamnej produkcie. Kontrola správnosti dát z trhu.
Pravidelný reporting CEO

Ponúkame nadštandardné motivujúce odmeňovanie, mobil, PC, stravenky, soc.istoty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Preukazateľné skúsenosti s tvorbou marketingových propozícií
Preukazateľné skúsenosti so rozvojom online a lojalitných systémov
Skúsenosti v oblasti komunikácie a jej prípravy
Znalosť MS OFFICE na nadpriemernej úrovni
Analytický typ osobnosti
Min. 5 ročná práca na pozícií marketingového manažéra v oblasti segmentu predaja / RETAILU

Spoločnosť obchoduje s pohonnými hmotami a prevádzkuje sieť čerpacích staníc na Slovensku. Našim cieľom je poskytovať najlepšiu alternatívu v predaji PHM na Slovensku. Vyznačujeme sa kvalitou obsluhy. V rámci skupiny GAS zamestnávame do 300 ľudí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2356449  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: motivujúci