Back-End Developer (Java)

Garwan k.s.

Miesto práce
Palackého 4, 811 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 EUR btt. (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu nového kolegu, ktorý má skúsenosť najmä s vývojom back-endu. Potrebujeme posily, keďže aktuálne nás najviac zamestnávajú tri väčšie projekty. Jedná sa o sociálno-inzertný portál, systém pre doručovanie jedál a systém pre vizualizáciu kmeňových a prevádzkových dát strojov. Okrem toho pracujeme na viacerých projektoch pre slovenských a rakúskych klientov z rôznych oblastí od logistiky, cez reklamu, až po bitcoiny.

Používame technológie ako:
- JAVA 8
- Maven, git,
- Spring boot, Play! framework
- React.js, Redux, Angular 2, JavaScript, Typescript
- JAX-RS REST services, JPA, Hibernate
- CSS3, HTML5
- MySql, Oracle, MongoDB

Naše pracovné nasadenie podporujeme skvelou kávou, dopĺňame futbalovými turnajmi, skvalitňujeme vzdelávaním a ventilujeme pravidelnými teambuildingami. :)

Sme mladý 36 členný tím s priateľskou a neformálnou atmosférou.

Navyše ponúkame:
- motivujúce platové podmienky (uvedená mzda predstavuje minimálnu výšku základnej zložky pri spolupráci na TPP),
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť občas využiť home-office,
- MultiSport karta,
- chillout zóna priamo vo firme,
- 2 sick days,
- pravidelné teambuildingy, garwaňajky,
- bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka,
- vzdelávanie vo forme literatúry, konferencií, workshopov ...

Svoje žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
MySQL - Základy

Počet rokov praxe

2

- Spring Boot, Spring Security, REST, Mongo DB - výhodou
- znalosť nemčiny - výhodou
- kreativita a zodpovednosť
- samostatnosť pri riešení úloh a chuť učiť sa

Spoločnosť Garwan so sídlom v Bratislave poskytuje služby v oblasti IT poradenstva a vývoja softvéru pre širokú škálu domácich a zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2509274  Megjelentetés dátuma: 17.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1400 EUR btt. (podľa skúseností)