Špecialista technickej podpory

Gamanet a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na stále rozširujúce sa supportné oddelenie hľadáme ďalšieho kolegu, ktorý sa bude starať o nových partnerov spoločnosti, aby sa oboznámili s integračným systémom bezpečnosti a prevádzky budov C4, ktorý vyvíjame.

Náplňou práce je:
- zaškolenie administrátorov a technikov na systém C4 (prevažne v sídle spoločnosti Gamanet, prípadne u partnera)
- údržba školiacich materiálov a plánov
- projekčné konzultácie s partnermi
- spracovanie prichádzajúcich technických požiadaviek od partnerov (telefonicky, e-mailom)
- technická podpora partnerov v oblasti nasadzovania informačných systémov a elektronických bezpečnostných zariadení
- kontrola dodržiavania termínov

- práca v mladom kolektíve
- práca s dlhodobou perspektívou
- zvyšovanie kvalifikácie
- možnosť práce na medzinárodných projektoch

Zašlite nám, prosím Váš životopis na uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich požiadavky. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

komunikácia so zákazníkmi

- komunikačné zručnosti, slovom i písmom
- prezentačné zručnosti
- komunikácia v anglickom jazyku
- technické a analytické myslenie
- tímová spolupráca, ale aj samostatnosť

- výhodou je skúsenosť s konzultáciami SW riešení

Gamanet a.s. je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom software v oblasti bezpečnosti. Od uvedenia integračného bezpečnostného systému C4 na trh v roku 2005, sa systém zdokonaľuje a vyvíja tak, aby uspokojil neustále rastúce potreby svetového trhu. Gamanet a.s. má okrem hlavného sídla v Bratislave pobočky v Južnej aj Severnej Amerike, na Blízkom východe, na Ukrajine. Našimi obchodnými aktivitami pokrývame celosvetovo viac ako 350 partnerov z takmer 30 krajín. Bližšie informácie o spoločnosti Gamanet a.s. môžete nájsť na našom webe www.c4portal.com.

Neustále rozširujúci sa mladý kolektív expertov z oblasti vývoja software, technickej podpory a obchodu hľadá nových členov do svojho tímu. Ak chcete byť jeho súčasťou, neváhajte nám zaslať svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2820228  Megjelentetés dátuma: 19.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou