Recepčná v škole

GALILEO SCHOOL, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na recepcii na súkromnej škole s vyučovacím jazykom anglickým. Komunikácia s rodičmi a zamestnancami školy, organizačné zabezpečenie školských a mimoškolských akcií. Starostlivosť o vstupné priestory školy.

Informácie o výberovom konaní

Prosím zasielajte Váš životopis na adresu [email protected]
Iba vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát je asertívny s príjemným vystupovaním, flexibilný, ochotne a trpezlivo komunikuje s ľuďmi, má kladný vzťah k deťom, a má veľmi dobré organizačné vlastnosti.

GALILEO SCHOOL je súkromná anglická bilingválna škola s 550 prihlásenými žiakmi, poskytujúca vzdelanie deťom vo veku od 3 do 19 rokov. Program v GALILEO SCHOOL spĺňa podmienky intenzívneho jazykového vzdelávania ako aj podmienky Ministerstva školstva Slovenskej Republiky. Škola pripravuje žiakov na medzinárodné skúšky ako napr. IGSCE, GCE A levels, YLE, FCE a CAE. Vyučovacím jazykom je angličtina.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1493485  Megjelentetés dátuma: 16.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou