Можливість для людей з України

Hasič záchranár

G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
Od 1 200 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda 1200,- + pohyblivá zložka 0-35,-€ podľa stanovených kritérií + všetky zákonné príplatky za nočné, nadčasové práce, práce vo sviatok, sobotu, nedeľu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Závodnom hasičskom útvare G4S Fire Services pre Slovnaft Bratislava hladáme kolegu na dočasný zástup do novembra 2022 s možnosťou predĺženia.  Ak si profesionálny hasič a miluješ svoju prácu, si práve ten, koho hľadáme.

Tvojou prácou bude:
- práca hasiča s perspektívnym kariérnym rastom v Závodnom hasičskom útvare G4S Fire Services pre Slovnaft Bratislava,
- pracovný čas v pravidelnej zmennosti - Denná, Nočná, 2 dni voľna - 12 hod. zmeny,
- výkon činnosti spojený so záchranou osôb a majetku pri požiaroch, výronoch plynu alebo iných mimoriadnych udalostiach v prevádzke s vysokým nebezpečenstvom vzniku požiarov.

- nadštandardné finančné ohodnotenie : základná btto mzda 1200,-€/mesačne + pohyblivá zložka 0-35,-€ podľa stanovených kritérií + všetky príplatky v zmysle ZP a Kolektívnej zmluvy,
- ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy,
- pravidelná mzda platená včas na účet,
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- dobrý kolektív

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C

- osvedčenie o absolvovaní základnej odbornej prípravy zamestnancov hasičskej jednotky - NUTNÁ PODMIENKA,
- zdravotná spôsobilosť,
- vodičské oprávnenie sk. C - NUTNÁ PODMIENKA,
- vzdelanie a prax v odbore zdravotnícky záchranár, prax na operačnom pracovisku hasičskej jednotky, prípadne iné získané odborné spôsobilosti sú pre uchádzača výhodou,
- bezúhonnosť

Spoločnosť G4S, ktorá je súčasťou skupiny Allied Universal Group, je najväčšou svetovou spoločnosťou v oblasti integrovaných bezpečnostných riešení s približne 800 000 zamestnancami. Na Slovensku sme jednou z popredných bezpečnostných spoločností s približne 350 zamestnancami. Naše široké portfólio v oblasti bezpečnostných technológií (Poplašné, prístupové a požiarne systémy), bezpečnostné technológie (bezpečnostný softvér a analýza údajov) v kombinácii so silným zastúpením bezpečnostných pracovníkov na Slovensku nám umožňuje vyvinúť pre našich zákazníkov najlepšie možné a nákladovo najefektívnejšie bezpečnostné riešenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 510823  Megjelentetés dátuma: 7.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac