Office manager

CREDIS Law s.r.o.

Miesto práce
Radlinského 2, 81107 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
assap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Advokátska kancelária FUTEJ & Partners, s.r.o. prijme do svojho tímu pracovníčku na pozíciu Office manager s anglickým jazykom na úrovni fluent.
Náplň práce:
- všetky činnosti súvisiace s plynulým chodom recepcie a sekretariátu
- komunikácia s klientmi a návštevami
- fakturácia a súvisiace evidencie
- príprava stretnutí (rezervovanie priestorov, privítanie hostí, príprava občerstvenia a prostriedkov na stretnutia)
- komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi kancelárie
- vypracovanie prekladov textov
- spracovanie pošty, rôznych evidencií, práca s pokladňou
- zabezpečovanie služobných ciest do zahraničia (rezervovanie leteniek, ubytovania, príprava programu a stretnutí)

- podľa dohody na pracovnom pohovore

Tímová tvorivá práca v medzinárodne sa rozvíjajúcej spoločnosti. Práca v príjemnom kolektíve.

Prosíme uchádzačov, aby spoločne so žiadosťou o prijatie do zamestnania zaslali svoj štruktúrovaný životopis (v SJ aj v AJ jazyku), motivačný list, súhlas so spracovaním svojich osobných údajov a fotografiu.

Prosíme študentov vysokých škôl, aby sa na túto pracovnú pozíciu nehlásili.

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť s ponukou účasti vo výberovom konaní iba vybratých uchádzačov.

Podklady prosíme zaslať na emailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Práca nie je vhodná pre študenta vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka na úrovni B2 / C1 podmienkou
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, ústretovosť, flexibilita
- záujem o dlhodobú a stabilnú prácu,
- vysoká miera zodpovednosti,
- bezúhonnosť,
- mlčanlivosť,
- aktívny prístup k práci
- znalosť iného jazyka výhodou

CREDIS Law je etablovaná slovenská advokátska kancelária so sídlom v Bratislave, ktorá pôsobí na trhu od roku 2005. Kancelária zamestnáva dynamických a skúsených právnikov, ktorí ponúkajú rozsiahle právne znalosti predovšetkým z oblasti obchodného práva, pracovného práva, sporovej agendy a iného poradenstva. Kancelária je členom viacerých nadnárodných právnických asociácií.

Všetky práva vyhradené.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1872614  Megjelentetés dátuma: 29.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou na pracovnom pohovore