Vodič medzinárodnej dopravy

FrigoTransSped Slovakia,s.r.o.

Miesto práce
Mostná 13, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MEDZINÁRODNÝ TRANSPORT
- C + E
- hlavnou náplňou práce je preprava tovaru pod kontrolovanou teplotou
- hlavná destinácia ŠVÉDSKO/DÁNSKO , ostatné destinácie: EU
- forma pracovného času je podľa dohody
- bezúhonnosť a spoľahlivosť
- kvalifikačná a zdravotná karta vodiča
- skúsenosti s frigo návesmi, výhodou, nie podmienkou
- anglický alebo nemecký jazyk, výhodou, nie podmienkou

- stabilné a včasné výplaty, zárukou je finančná istota podniku
- moderný vozový park (Volvo / Scania)
- všetky potrebné mýtne jednotky
- možnosť pridelenia vlastného auta
- autá pod kontrolou GPS
- strážené parkovisko pre osobné automobily zamestnancov
- kombinácia mladého a skúseného kolektívu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Firma FrigoTransSped (aktuálne FrigoTransSped Slovakia s.r.o.) bola založená v roku 1996 a počas svojej činnosti úspešne etabluje na poli slovenského a medzinárodného zasielateľstva a prepravy.

Hlavná činnosť firmy je zameraná na prepravu zasieľateľstvo tovarov, pri ktorom musia byť dodržané určité teplotné podmienky, vzhľadom na charakter tovaru (predovšetkým čerstvé a mrazené potraviny, liečivá atď).

Disponujeme s rôznymi dopravnými prostriedkami, ktoré majú schopnosť udržiavať teplotu vo svojom ložnom priestore. Chladiarenské kamióny sú vybavené teplomermi, termografickými zariadeniami, europaletami na výmenu, majú platné ATP certifikáty, platné poistenie CMR. Naša komunikácia s uvedenými prostriedkami je cez mobilné a satelitné zariadenia, takže máme možnosť monitorovania Vášho prepravovaného tovaru 24h/7d.

Naša snaha o kvalitné služby nám priniesla stabilné miesto na dopravnom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2738872  Megjelentetés dátuma: 27.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 - 1800 EUR/mesiac