Finančný špecialista

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s. r. o.

Potvorice 260, 916 25 Potvorice, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie účtovnej agendy v OMEGA systéme podľa slovenskej legislatívy
• zodpovednosť za schvaľovací proces výdavkov/nákladov
• vypracovanie podkladov k ročnej účtovnej závierke a k finančnému auditu
• manažment platieb prostredníctvom internetbankingu (prepojenie s účtovným systémom)
• mesačné spracovanie dane z pridanej hodnoty pre slovenský daňový subjekt vrátane daňového priznania
• kontakt s materskou spoločnosťou v Nemecku so zameraním na daňovú problematiku
• kontakt s dodávateľmi v prípade nesprávnych daňových dokladov
• správa majetku (registrácia, odpisovanie, inventúry)

• práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• zaujímavé osobné ohodnotenie
• odmeny za zlepšovacie návrhy, mimoriadne odmeny
• vzdelávanie
• sick days, práca z domu
• stravné lístky v hodnote 4 Eur
• bohatý sociálny program (zamestnanecké akcie, výlety, kultúrne a športové podujatia)
• ďalšie benefity

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite prosím Váš životopis na: [email protected]
Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
OMEGA - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• znalosť zákonov- najmä zákon o účtovníctve, o dani z príjmov a o DPH
• počítačové znalosti- najmä MS Office, znalosť účtovného systému
• odborná prax v oblasti účtovníctva a daňovníctva minimálne 2 roky
• anglický jazyk - pokročilý
• precíznosť, zodpovednosť, flexibilita

Freudenberg Filtration Technologies Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného koncernu Freudenberg s centrálou v Nemecku, ktorý zamestnáva takmer 50 000 zamestnancov po celom svete. Spoločnosť v Potvoriciach je zameraná na výrobu rôznych druhov vzduchových a motorových filtrov pre automobilový priemysel ako aj na výrobu priemyselných filtrov (www.freudenberg-filter.com).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Minďarová
E-mail: poslať životopis
ID: 2800386  Megjelentetés dátuma: 1.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou