Otvárame dvere
do sveta príležitostí

Technológ

Miesto práce
SNP 840/180, 013 24 Strečno
Termín nástupu
ihneď
6,13 EUR/hod.6,13€/h je základná mzda. Priemerná mesačná mzda s príplatkami je 1500€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Poskytuje neustálu technickú podporu a asistenciu vo výrobnom procese - pri výrobe kuchynských drezov - fragranitových a tektonitových,
  • Nastavuje parametre technologického procesu,
  • Kontroluje ich a v prípade potreby aj následne upravuje,
  • Nastavuje a testuje výrobné zariadenia,
  • Analyzuje chyby a hľadá príčiny a možnosti ich predchádzania,
  • Vypracováva štatistiky spotreby materiálov a zameriava sa na optimalizáciu receptúr pre jednotlivé modely a farby.

  • atraktívne mzdové ohodnotenie (prémie)
  • prácu v prosperujúcej spoločnosti
  • zamestnanecké výhody a benefity (stravné lístky navyše, darčekové poukážky a iné)
  • letný a zimný dovolenkový bonus
  • zaškolenie a odborný rast

Pracujeme v nepretržitom režime. Práca na 12 hodinové zmeny (2 dni prac.zmena, 2 dni voľno).

Ďakujeme všetkým kandidátom za reakcie.
Vážime si, že prejavíte záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu väčšieho počtu uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.
Pracovník na tejto pozícii sa bude aj zúčastňovať školenia a služobných ciest v zahraničí. Znalosť angličtiny na úrovni bežnej komunikácie je preto nevyhnutná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chemické, strojárstvo,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • ukončené stredoškolské vzdelanie - obor chémia, strojárstvo
  • skúsenosť s výrobou drezov výhodou
  • znalosť anglického jazyka výhodou
  • znalosť MS Office - na užívateľskej úrovni
  • ochota učiť sa
  • schopnosť dodržiavať pracovnú disciplínu a dochádzku
  • samostatnosť
  • schopnosť pracovať v tíme
  • flexibilita

Spoločnosť Franke bola založená v roku 1911 a jej základným kameňom sa stalo presné technické vyhotovenie a tradičné remeselné majstrovstvo. Ani o 100 rokov neskôr sme na tieto princípy a stavebné základy nezanevreli. Napriek tomu, že niektoré veci sa nemenia, sme hrdí aj na svoju prispôsobivosť: neustále hľadáme nové spôsoby, ako vyhovieť meniacim sa potrebám a životnému štýlu našich zákazníkov. Vďaka tejto kombinácii povedomia o tradičných postupoch a orientácie na budúcnosť sme sa stali najväčším výrobcom kuchynských drezov na svete.

Od roku 2017 vyrábame špičkové drezy v novom závode v Strečne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Sýkorová
Tel.: +421417336230
E-mail: poslať životopis
ID: 2714108  Megjelentetés dátuma: 2.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6,13 EUR/hod.6,13€/h je základná mzda. Priemerná mesačná mzda s príplatkami je 1500€.