Všeobecný lekár pre dospelých

FORTISCHEM, a. s.

Miesto práce
M. R. Štefánika 1, 972 71 Nováky, okres Prievidza
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie komplexnej lekárskej starostlivosti vo všeobecnej ambulancii pre dospelých
- vykonávanie preventívnych lekárskych prehliadok nočných a rizikových prác pre zamestnancov spoločnosti
- spolupráca s pracovnou zdravotnou službou
- poskytovanie neodkladnej zdravotnej starostlivosti
- spolupráca s ostatnými lekármi pri diagnostických a terapeutických výkonoch

- motivačný prémiový systém
- sociálny program pre zamestnancov
- účasť zamestnávateľa na doplnkovom dôchodkovom sporení

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

atestácia - všeobecné lekárstvo

- zodpovednosť
- vysoká odbornosť
- ľudský prístup

FORTISCHEM a. s. patrí medzi najväčšie chemické podniky na Slovensku. Výrobné prevádzky zabezpečujú produkciu elektrolýznych výrobkov, základných i špeciálnych malotonážnych chemikálií, vinylchloridu, polyvinylchloridu a produktov jeho spracovania, karbidu vápnika a technických plynov. Prevažná časť produkcie smeruje na trhy krajín Európskej únie. Spoločnosť sa riadi zásadami SMK, EMS, SMBOZP a EnMS a je vlastníkom certifikátov ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a ISO 50001.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3025697  Megjelentetés dátuma: 21.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou