Kozmetička

Formula profi EU s.r.o.

Miesto práce
SNP 13, Bratislava
Termín nástupu
02.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
od 500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kozmetické ošetrenie pleti
- upráva, farbenie obočie
- predlžovanie mihalníc (3D, 4D)
- depilácia
- vizaž
- práca s kozmetickými prístrojmi- ultrazvukové čistenie pleti, lifting tvare
- predaj tovaru
- manikúra, gelove nechty, pedikúra -vyhoda

Mesačne premie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kozmetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, chuť pracovať, trpezlivosť, lojálnosť, vynikajúca komunikatívnosť , príjemné vystupovanie, samostatnosť , organizačné schopnosti, kreatívnosť.

Profi nechtové štúdio vzniklo v roku 2013 ako dizajnové štúdio a školiace centrum spoločnosti Formula profi. V štúdiu pracujú slovenskí a ruskí technológovia spoločnosti Formula profi a odborníci na manikúru vyškolení na používanie všetkých najnovších technológií a trendov v oblasti nechtových služieb.

Štúdio používa technológie a materiály spoločnosti Formula profi.

Spoločnosť Formula profi sa špecializuje na inovácie v oblasti nechtových službieb a má niekoľko patentovaných technológií. Spoločnosť využíva americké suroviny najvyššej kvality na výrobu produktov, hlavnými kritériami vo výrobnom procese sú bezpečnosť a kvalita, ktorá Vám zaručí dokonalú manikúru, ktorá Vás poteší na dlhú dobu, bez toho, aby došlo k poškodeniu nechtov.
Taktiež môžte využiť kadernícke a kozmetické služby.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2731953  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 500