Kaderník-kaderníčka

Formula profi EU s.r.o.

Miesto práce
SNP 13, Bratislava
Termín nástupu
ihnet
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dámske, pánske a detské strihy, farbenie, melírovanie, fúkanie, spoločenské účesy a predlžovanie vlasov. Zaškolíme našou profesionálnou kozmetickou vlasovou značkou.

Informácie o výberovom konaní

Zivotopis v slovenčine.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kadernik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

2

Profi nechtové štúdio vzniklo v roku 2013 ako dizajnové štúdio a školiace centrum spoločnosti Formula profi. V štúdiu pracujú slovenskí a ruskí technológovia spoločnosti Formula profi a odborníci na manikúru vyškolení na používanie všetkých najnovších technológií a trendov v oblasti nechtových služieb.

Štúdio používa technológie a materiály spoločnosti Formula profi.

Spoločnosť Formula profi sa špecializuje na inovácie v oblasti nechtových službieb a má niekoľko patentovaných technológií. Spoločnosť využíva americké suroviny najvyššej kvality na výrobu produktov, hlavnými kritériami vo výrobnom procese sú bezpečnosť a kvalita, ktorá Vám zaručí dokonalú manikúru, ktorá Vás poteší na dlhú dobu, bez toho, aby došlo k poškodeniu nechtov.
Taktiež môžte využiť kadernícke a kozmetické služby.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2204865  Megjelentetés dátuma: 14.10.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 - 1200 EUR/mesiac