3,5 - 4,0 EUR -asistentka predaja OC Eurovea - Nuevo, brigada

Forby s.r.o.

Miesto práce
OC Eurovea Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
3,50-4,00 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna obsluha, predaj tovarov zákazníkom
- možnosť pracovať 5,5h ráno alebo poobede, dá sa i zobrať celý deň-11h
- minimálny počet odpracovaných hodín za mesiac je 50 hodín
- práca aj počas víkendov
- vykladanie, dokladanie a aranžovanie tovaru
- práca s pokladňou
- udržiavania poriadku na predajni

- 3,50 - 4,00 EUR/hod v čistom
- zamestnanecké ZĽAVY na predávaný sortiment
- atraktívnu prácu v príjemnom prostredí
- práca v mladom priateľskom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na Váš životopis.
[email protected]
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- ústretovosť voči zákazníkom

Spoločnosť sa zaoberá predajom designových doplnkov a darčekového tovaru.
www.nuevo.sk
ID: 2742066  Megjelentetés dátuma: 11.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50-4,00 EUR/hod