Zvárač nerezových (AKC) materiálov

FOR Clean, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta 39, Trnavský kraj, okres Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie nerezových konštrukcií a tenkostenných plechov metódou TIG.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Znalosť čítania technických výkresov a súvisiacej dokumentácie, technická gramotnosť.
Osvedčenie na TIG/NEREZ.
Zváranie metódou MIG - výhodou.

FOR Clean, a.s. bola založená v roku 1999 v Piešťanoch. Sme stredne veľký výrobný podnik, člen skupiny BLOCK Group, so špecializáciou na výrobu konštrukčných prvkov, pre výstavbu čistých priestorov a ich montáž, určených pre prevádzky s vysokými nárokmi na čistotu pracovného prostredia (zdravotníctvo, farmaceutický priemysel, elektronika, a pod.). Pri realizácii využívame vlastné know-how a návrh dizajnu, moderné technologické vybavenie a dlhoročné skúsenosti pracovného tímu. Časť produkcie je zameraná na zákazkovú výrobu v oblasti spracovania tenkých plechov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3057286  Megjelentetés dátuma: 12.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou